Nokia Lumia 800

Nokia Lumia 800, smartfon wyposażony w system Windows Phone Mango, został doceniony podczas wręczenia corocznych nagród What Mobile Awards 2011, którego współorganizatorem jest Virgin Media i brytyjski magazyn What Mobile. Zobaczmy za co została wyróżniona Lumia 800 oraz jacy inni producenci powinni mieć powody do zadowolenia?

Nokia Lumia 800 została wybrana najlepszym smartfonem 2011 roku według redaktorów magazynu What Mobile. Według Richard’a Melville’a z WM Magazine, Nokia Lumia 800 z nowym systemem operacyjnym Windows Phone Mango oraz świetnym designem i atrakcyjną ceną to idealne rozwiązanie nie tylko dla maniaków gadżetów ale także dla przysłowiowych Kowalskich. Trudno się z nim nie zgodzić, zwłaszcza, że smartfon został ciepło odebrany przez fachowców z branży Mobile.

Natomiast smartfonem roku 2011 według czytelników portalu internetowego oraz magazynu What Mobile, został Samsung Galaxy SII. Model ten jest na fali z której wydaje się, że nie opadnie jeszcze przez długi czas. Najleszym dotykowym smartfonem został iPhone 4. Najlepszym smartfonem z punktu widzenia multimediów – (ponownie) Samsung Galaxy SII. Najlepszy tablet – iPad 2, najlepsza gra mobile – Angry Birds.

Samsung Galaxy SII smartfone of year 2011

Największym wygranym gali What Mobile, powinien się czuć Samsung i Apple. Cieszyć może także wyróżnienie dla Nokii – możliwe, że w przyszłym roku czytelnicy wybiorą jakiś model tego producenta z WP na pokładzie, który stanie się najlepszym smartfonem roku – są takie szanse?

Via

Be Sociable, Share!