MoloMe to aplikacja pozwalająca w ciekawy sposób edytować i udostępniać swoje zdjęcia łącząc w sobie sieć społecznościową. Obecnie dostępna na 3 platformach. Po obejrzeniu filmiku promocyjnego, na jednym z pojawiających się telefonów można wyraźnie zauważyć flagę Windowsa, iPhonea oraz Samsunga Wave z Bada na pokładzie. Co to oznacza?

Oznacza to z pewnością tyle że aplikacja niebawem pojawi się dla użytkowników Windows Phone oraz wszystkich posiadaczy iOS oraz Bada. Ogromna paleta różnorodnych obsługiwanych telefonów może sprawić że niebawem MoloMe będzie najbardziej popularną aplikacją na świecie. Trzymam kciuki i czekam na wersję dla mojego telefonu.Być może najpopularniejsza aplikacja na iPhonea (Instagram) weźmie przykład z MoloMe czując z jej strony zagrożenie i wyda swoją aplikacje na inne urządzenia.

Również cena zasługuje na uwagę , cała aplikacja ze wszystkimi funkcjami jest dostępna całkowicie ZA DARMO pod tym adresem. Puki co dostępna jedynie na Andoida, Symbiana i Blackberry OS.

A wy już instalujecie czy musicie jeszcze trochę poczekać? A może ta aplikacja jest wam zbędna? Czekam na wasze odpowiedzi w komentarzach!

Via

Be Sociable, Share!