Siri iPhone 4

O nowej funkcji w telefonach Apple słyszał już chyba każdy. Siri, bo tak nazywa się nowa innowacyjna funkcja poleceń głosowych, to coś więcej niż pozorny algorytm rozpoznawania mowy znany nam od wielu lat. Niestety nie wszyscy posiadacze telefonu z nadgryzionym jabłkiem mają okazję przetestować tą nowatorską funkcję. Kilka dni temu okazało się,że testy Siri na urządzeniu Apple starszej generacji wypadły całkiem pomyślnie.

Portal 9 to 5 Mac otrzymał zaszczyt sprawdzenia jak działa Siri na iPhonie 4  z przeinstalowaną w 100% sprawną funkcją . Prezentację działającego asystenta na iPhonie4 możecie obejrzeć poniżej.

Jak się okazuje Siri działa równie rewelacyjnie na iPhone 4. Posunięcie Apple jest dla wielu niezrozumiałe – po co w takim razie kupować iPhone’a 4S, skoro wygląda on i posiada te same funkcje (nieoficjalnie) co poprzednik?


Dla pocieszenia posiadaczy starszych iPhonów i iPadów mogę napisać tylko tyle że wielu amatorów od dłuższego czasu próbuje przeportować funkcję.  Wszyscy muszą niestety poczekać , ile? Tego nie wie nikt. Czy będzie działało tak jak powinno? Tego też nie jest nikt w stanie zapewnić. Pewne jest to że port jest możliwy do zrealizowania.

A jakie jest wasze zdanie na ten temat? Czekacie na port Siri dla waszego iUrządzenia?

Via

Be Sociable, Share!