Nokia Lumia 710

Nokia Lumia 710

Nokia Lumia 710 to kolejny smartfon fińskiego producenta z systemem Windows Phone. Odznacza się on  nowoczesnym wyglądem i przystępną ceną. Zobaczmy, co oferuje Nokia Lumia 710.

Nokia Lumia 710 dostępna będzie w pięciu wersjach kolorystycznych (czarny, biały, niebieski, fuksjowy i żółty) z wymiennymi tylnym obudowami. Ponadto smartfon wyposażony będzie w dotykowy wyświetlacz 3,7 cala (800 x 480) z technologią ClearBlack, która umożliwia lepsze widzenie ekranu nawet w pełnym słońcu. Oczywiście w smartfonie Nokia Lumia 710 nie zabraknie także: przyzwoitego aparatu foto (8 Mpix z lampą LED i nagrywaniem w jakości HD 30 klatek na sekundę).

Nokia Lumia 710

Nokia Lumia 710 to smartfon stworzony z myślą o mediach społecznościowych – szybki kontakt dzięki Facebookowi, Twitterowi czy też Linked-In to nie tylko plusy samego urządzenia ale i także systemu Windows Phone. Ponadto 710 wspomagana jest przeglądarka Internet Explorer 9 z obsługą HTML5. Oczywiście w kwestiach software nie mogło zabraknąć nawigacji Nokii – Nokia Drive oraz dostępu do sklepu Nokia Store i Nokia Music z MixRadio, które umożliwia słuchanie lokalnych kanałów muzycznych. Nokia Lumia 710 została także przystosowana do rozwiązań biznesowych – klient poczty Outlook Mobile czy też dostosowany pakiet Office.

Nokia Lumia 710

Nokia Lumia 710 wspomagana jest procesorem o taktowaniu 1,4GHz, ponadto posiada 8GB wewnętrznej pamięci oraz 512MB RAM. Wśród dodatków znajdziemy tutaj: WiFi, Bluetooth.

Smartfon będzie dostępny w pierwszej kolejności w następujących krajach: Hong Kong, Indie, Rosja, Singapur, Tajwan – koniec 2011 roku. Na pozostałych rynkach powinien się pojawić na początku 2012 roku. Nokia Lumia 710 powinna kosztować 270 euro bez dodatkowych opłat i podatków – to całkiem przyzwoita cena, jak na taki sprzęt.

Be Sociable, Share!