Siri iPhone 4S

Po premierze iPhone 4S duża część obserwatorów rynku mobilnego czuła pewnego rodzaju rozczarowanie. Oto stanął przed nami iPhone 4S, który wyglądem niczym nie różni się od swojego starszego brata (iPhone 4). 4S posida natomiast kilka nowoczesnych dodatków, jednym z nich jest niewątpliwie Siri, czyli osobisty elektroniczny asystent.

Siri to osobisty asystent wykorzystany w iPhone 4S, który zna nas, wie z kim zjesz za tydzień kolacje i jak ma na imię Twoja mama. Jeśli oglądaliście serial Nieustraszony, w którym David Hasselhoff rozmawiał ze swoim samochodem, to możecie mieć wyobrażenie, jak działa Siri. Jest to asystent, który wyśle za nas sms’a, przypomni o ważnej rocznicy, nastawi budzik czy też powie, jaka będzie jutro pogoda.

Siri ma zrewolucjonizować komunikację głosową pomiędzy smartfonem a człowiekiem. Patrząc na poniższe video i możliwości iPhone’a 4S z Siri słowo smartfon przestaje mieć takie samo znaczenie. Siri jest czymś innowacyjnym, czymś co ludzie będą chcieć i pożądać. Siri będzie zastępował nam najlepszego kumpla, który nigdy nie zdradzi i zawsze jest chętny do pomocy. Kto wie, może właśnie z Siri’m będziesz się wybierać wkrótce na piwo do baru :)?

Be Sociable, Share!