Nokia Tune remake

Ostatnimi czasy Nokia ogłosiła ciekawy konkurs na nową wersję klasycznego dzwonka Nokii. Dotychczas dzwonek w różnych wersjach był rozpoznawalny przez wszystkich. Teraz przyszła pora na coś nowego – oto finaliści konkursu na nowy dzwonek Nokii!

Pierwsze miejsce dosyć niespodziewanie zajął dzwonek Nokia Tune Dubstep Edition. Styl dubstepowy przyciąga coraz większą rzeszę fanów, dlatego też Nokia postanowiła wyróżnić tę niecodzienną kompozycję. Twórca dzwonka dostał nagrodę w wysokości 10 000 dolarów.

Zobacz także: Nokia 800 – pierwszy Nokia Windows Phone z wyglądem Nokii N9!

Kolejne miejsca to mniejsze niespodzianki, które nagrodzone zostały kwotą 1000 dolarów. W zestawieniu jest jednak jeden dzwonek, który oprócz tego, że dostał się do finału nie uzyskał przychylności jury. Przychylność uzyskał wśród użytkowników Internetu, który najwyżej ocenili dzwonek i najczęściej dzielili się nim na Facebook’u. Mowa o dzwonku o nazwie: The Great Marvelous. Sądzę, że ten dzwonek spodoba się także Wam.

Wszystkie dzwonki możecie przesłuchać na stronie konkursowej: Nokia Tune Remake. Jeśli odwiedzicie stronę w wersji mobilnej, będziecie mieli także możliwość pobrania dzwonka za darmo na swój telefon.

Be Sociable, Share!