iPhone 4S

Jeśli kiedyś uważaliście, że era iPhone’a już się skończyła mam dla Was nieciekawą informację – iPhone 4S sprzedaje się najlepiej w historii wszystkich iPhone’ów!

Jak podała sieć komórkowa AT&T poprzez którą także prowadzona jest przedsprzedaż smartfona, sprzedali oni ponad 200 000 sztuk tego urządzenia w mniej niż 24h. Nie trzeba było długo czekać na pierwsze doniesienia z oficjalnego źródła – firmy Apple, która podała, że iPhone 4S rozszedł się w nakładzie ponad 1 miliona sztuk w 24h – to najlepszy wynik jeśli chodzi o przedsprzedaż iPhone’ów. W stosunku do poprzedniego rekordu wzrost był niemal dwukrotny – iPhone 4 sprzedał się w liczbie 600 000 egzemplarzy w 24h podczas przedsprzedaży.

Wielu obserwatorów mobilnego rynku było rozczarowanych nową wersją iPhone’a, która oprócz kosmetycznych zmian w specyfikacji nie wniosła nic innego. Ciężko dopatrywać się także świetnej sprzedaży w tragedii Steva Jobs’a jednak musiała mieć ona jakiś wpływ na wybór konsumentów.

Wszystko wskazuje na to, że iPhone 4S to kolejny hit, który pod koniec tego roku ma trafić także na polski rynek. Czy do tego czasu jakiś inny producent będzie w stanie Nas czymś tak zaciekawić?

Be Sociable, Share!