NokiaN9.pl

NokiaN9.pl – to nowy adres na którym znajdziecie wszystkie newsy związane ze smartfonem Nokia N9 i systemem MeeGo. Zobaczcie, czego możecie się spodziewać!?

Minęło sporo czasu od powstania idei stworzenia dedykowanego bloga o smartfonie Nokia N9 do czasu zrealizowania w pełni tego pomysłu. Myśl o blogu pojawiła się tuż po czerwcowej konferencji, na którym zaprezentowano smartfon. Jego formuła będzie podobna do bloga dailymobile.pl – będę chciał na nim zawrzeć najciekawsze informacje dotyczące nowego modelu Nokii. Odnajdziecie tam nie tylko porównania i testy smartfonów, które zazwyczaj pochodzą z zagranicznych serwisów blogowych, znajdziecie tam również autorskie porównania, testy oraz mini recenzje aplikacji i gier.

Mam nadzieję, że taka wersja informacji na temat Nokii N9 przypadnie Wam do gustu, a sam smartfon odniesie sukces także na polskim rynku. Na sam koniec nie pozostaje mi nic innego, jak zaprosić Was do odwiedzin bloga Nokia N9 – na chwile obecną nie ma tam dużo informacji, ale z każdym kolejnym dniem kolejna dawka newsów o Nokii N9!

Be Sociable, Share!