Nokia N9 sprzedaż

Oficjalny blog Nokii – Nokia Conversation potwierdził, że smartfon Nokia N9 jest już gotowy by znaleźć się na półkach sklepowych i w końcu trafić do klientów. To świetna wiadomość dla wszystkich tych, co czekali na nowy smartfone Nokii. Zobaczmy jakie są jego ceny?

Polecam: Bardzo pozytywna recenzja Nokii N9

Nokia N9 dostępna była dotychczas tylko w przedsprzedaży. Na chwilę obecną żaden z krajów nie sprzedaje jeszcze N9 ale to tylko kwestia dni gdy machina zwana Nokią N9 uruchomi swoje koło.  Cena nowego smartfonu nie jest niska – Nokia N9 w wersji 16GB kosztuje 480 euro a w wersji 64GB kosztuje 560 euro. Oczywiście w Polsce mogliśmy zaobserwować strony internetowe, na których padały polskie ceny – zobacz wpis o cenach Nokii N9 w Polsce.

Nokia N9 posiadać będzie trzy wewnętrzne pulpity – aplikacji, wydarzeń oraz włączonych aplikacji w danej chwili. Smartfone dostępny będzie w trzech wersjach kolorystycznych – czarnym, różowym oraz niebieskim.

Zobacz także: Edycja zdjęć w Nokii N9 to pestka

Na sam koniec warto podkreślić, że Nokia N9 to dotychczas najważniejszy smartfon, który wyszedł spod rąk inżynierów Nokii w tym roku. W dalszej części powinniśmy zobaczyć pierwsze smartfony Nokii z Windows Phone Mango.

Be Sociable, Share!