Jak wiadomo o gustach się nie rozmawia ale bywają wyjątki. Tym razem chciałbym Was zaprosić do rozmowy na temat idealnych urządzeń mobilnych – jakie powinny być, co powinny mieć i jak powinny wyglądać? Gorąco zapraszam do rozmowy!

Często pytają mnie znajomi, jaki smartfone mogę im polecić? – zazwyczaj podają dwa, trzy modele dostępne w ofercie operatora po atrakcyjnej cenie. Już na tym kroku ich wybór uzależniony jest od dostępności danego urządzenia w ofercie operatora oraz od ceny, za jaką może nabyć słuchawkę u tego operatora. Następnie wybór podyktowany jest kilkoma kwestiami i wtedy pojawia się duży znak zapytania – co wybrać?

Zobacz także: Symbian Anna – podziel się swoimi wrażeniami [dyskusja]

Dla jednych ważna jest długa żywotność baterii – może to archaizm ale nawet sieć Play reklamowała ostatnio Nokię E52, jako komórkę o wydłużonym czasie pracy. Dla znawców tematu wyznacznikiem zazwyczaj jest system operacyjny – co lepsze: Android, iOS, Symbian czy też inny OS? Dla innych ważnym czynnikiem może być specyfikacja techniczna – dobry procesor o szybkim taktowaniu, zastosowanie najnowszych technologii? Zawsze chyba patrzymy na to, jak nasz przyszły telefon będzie wyglądać, jak trzyma się w ręce i jak jest wykończony.

Chciałbym poznać jakie są Wasze wyznaczniki idealnego smartfona – co powinien mieć, jak wyglądać i co decyduje o tym, że wybraliście taką a nie inną słuchawkę? Liczę na Wasze komentarze i zabraniu głosu w sprawie 🙂

Be Sociable, Share!