Nokia N9 review

Smartfone Nokia N9 z systemem MeeGo został po raz pierwszy rozpakowany i zrecenzowany przez gracki portal DigitalLifeMag. Video nie posiada ani angielskiego ani polskiego komentarza ale możemy się umówić, że w tym przypadku to co mówi recenzent nie jest aż tak istotne – całą uwagę i tak skupimy na świetnym smartfonie Nokia N9. To do dzieła!

Zobacz także: Nowa sekwencja startowa w Nokii N9

Pierwsze video pokazuje co znajdziemy w zestawie wraz z Nokią N9. Warto zwrócić uwagę na nową wersję ładowarki sieciowej oraz dodatkowej ładowarki (kabla) USB. Oczywiście cały zestaw jest standardowy, jak na smartfone Nokii i całość zamknięta jest w gustowne prostokątne pudełko.

Polecam: Interfejs użytkownika w Nokii N9 z systemem MeeGo

Druga część relacji video to recenzja Nokii N9 – jest to pierwsza recenzja przeprowadzona nie na oficjalnej prezentacji modelu, a w zaciszu domowych pieleszy. Patrząc na system MeeGo można się rozmarzyć nad tym, jak płynnie i intuicyjnie działa ten system. Nadal myślicie, że Symbian nie jest taki zły – błąd. Choć Nokia nie do końca postawiła na system MeeGo, na rzecz Windows Phone, to należy ten system traktować jako przejście do innego, lepszego świata i nastawić się na powolne żegnanie się z wysłużonym Symbianem.

Via

Be Sociable, Share!