Photo Browser 2

Photo Browser 2 to przeglą­darka zdjęć, która umożli­wia doskon­ałą naw­igację po albu­mach. Aplikacja została stwor­zona z myślą o użytkown­ikach smart­fonów Nokia z sys­te­mem Sym­bian S60v5, Anna i Belle, a jej możli­wości może­cie zobaczyć na Nokii N8 pod­czas krótkiego video.

Aplikacja Photo Browser 2 wydaje się być ide­al­nym rozwiązaniem gdy chcemy przeglą­dać dużą ilość zdjęć. Główne menu pozwala nam prze­jść do poszczegól­nych albumów, nato­mi­ast samo przeglą­danie albumu przy­pom­ina świetną wiz­ual­iza­cję 3D. Przy zas­tosowa­niu tego narzędzia, oglą­danie zdjęć staje się dużo prost­sze i przyjemniejsze.

Zobacz także: Ostat­nia wer­sja Sym­bian Belle dla Nokii N8 wyciekła do sieci

Jak pod­kreślił autor video na swoim blogu – ład­owanie 1000 zdjęć do pro­gramu zaj­muje ok. 40 minut. Tak więc aby aplikacja w pełni zak­tu­al­i­zowała swoją bazę danych trzeba wykazać się odrobiną cierpliwości.

Pole­cam: Nokia N8 i bardzo głodna dżdżownica

Aplikację Photo Browser 2 dla smart­fonów Nokia z sys­te­mem Sym­bian S60v5 (Nokia 5800 XM, C6, N97 itp.), Sym­bian Anna (Nokia N8, C7, E7, C6-01, X7, E6) Sym­bian Belle (Nokia 600, 700, 701) może­cie zakupić w Ovi Store w cenie: 3,69zł – nie jest drogo więc chyba warto.

Via

Ciekawe? Podziel się!