Photo Browser 2

Photo Browser 2 to przeglądarka zdjęć, która umożliwia doskonałą nawigację po albumach. Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów Nokia z systemem Symbian S60v5, Anna i Belle, a jej możliwości możecie zobaczyć na Nokii N8 podczas krótkiego video.

Aplikacja Photo Browser 2 wydaje się być idealnym rozwiązaniem gdy chcemy przeglądać dużą ilość zdjęć. Główne menu pozwala nam przejść do poszczególnych albumów, natomiast samo przeglądanie albumu przypomina świetną wizualizację 3D. Przy zastosowaniu tego narzędzia, oglądanie zdjęć staje się dużo prostsze i przyjemniejsze.

Zobacz także: Ostatnia wersja Symbian Belle dla Nokii N8 wyciekła do sieci

Jak podkreślił autor video na swoim blogu – ładowanie 1000 zdjęć do programu zajmuje ok. 40 minut. Tak więc aby aplikacja w pełni zaktualizowała swoją bazę danych trzeba wykazać się odrobiną cierpliwości.

Polecam: Nokia N8 i bardzo głodna dżdżownica

Aplikację Photo Browser 2 dla smartfonów Nokia z systemem Symbian S60v5 (Nokia 5800 XM, C6, N97 itp.), Symbian Anna (Nokia N8, C7, E7, C6-01, X7, E6) Symbian Belle (Nokia 600, 700, 701) możecie zakupić w Ovi Store w cenie: 3,69zł – nie jest drogo więc chyba warto.

Via

Be Sociable, Share!