Nokia J

Nokia J to słuchawka Bluetooth, która czaruje swym wyglądem. Obojętnie czy lubisz tego typu akcesoria czy też nie, słuchawka Nokia J z pewnością przypadła Ci do gustu. Teraz możemy ją zakupić w polskich sklepach. Czy będzie tanio?

Do polskich sklepów trafiła właśnie słuchawka Nokia J. To małe, stylowe urządzenie otrzymało już trzy nagrody za design – z Red Dot na czele. Osoby, które dużo podróżują samochodem docenią ją jednak nie tylko za wzornictwo i materiały wykonania, ale także za świetną jakość dźwięku i komfort obsługi. Nokia J znajduje się w specjalnym uchwycie i posiada funkcję Always Ready – gdy dzwoni telefon wystarczy włożyć słuchawkę do ucha i zacząć rozmowę, po zakończeniu odkłada się słuchawkę do uchwytu.

Słuchawka Nokia J, kompatybilna z praktycznie każdym telefonem wyposażonym w funkcję Bluetooth, gwarantuje użytkownikowi najwyższą jakość dźwięku podczas rozmowy. Aktywna redukcja szumów tła, redukcja pogłosu oraz szumu wiatru z technologią DSP (Digital Signal Processing) sprawiają, że rozmówca jest doskonale słyszany. Zewnętrzny hałas izolują także wkładki douszne, a automatyczna regulacja głośności pomaga dostosować głośność do otoczenia, w jakim znajduje się użytkownik.

Nokia J jest bardzo prosta w obsłudze. Nie trzeba jej włączać ani wyłączać. Wystarczy wyjąć urządzenie z uchwytu, aby połączyło się z telefonem. Wydajny akumulator zapewnia do 5 godzin rozmów już po godzinie ładowania słuchawki. Po zakończonej rozmowie wystarczy włożyć ją ponownie do uchwytu, aby przeszła w stan czuwania (nawet do 3 miesięcy). Niewątpliwym ułatwieniem jest także rozbudowana funkcja Multipoint. Dzięki niej użytkownik może połączyć się z dwoma telefonami jednocześnie lub telefonem i komputerem czy laptopem.

Nowa  słuchawka w kształcie litery J ma niewielkie rozmiary (47,4 mm długości, 12,5 mm szerokości i 6,4 mm wysokości) i jest bardzo lekka (8g), co dodatkowo podnosi komfort użytkowania.

Słuchawka dostępna jest w orientacyjnej cenie detalicznej 299 PLN.

Podsumowując:

Nokia J to bardzo elegancka i gustowna słuchawka Bluetooth, która nie nadaje się do każdego modelu smartfonu. Przy Nokii C7 wyglądałaby idealnie, przy Nokii E7 już nieco gorzej, a przy Nokii N9… lepiej zastosować te słuchawki od Nokii.

Via

Be Sociable, Share!