Motorola Pro+

Motorola zaprezentowała ciekawie wyglądający i nieźle wyposażony smartfon Motorola Pro+. Na pokładzie nie zabraknie systemu Android 2.3 Gingerbread i pełnej klawiatury fizycznej full QWERTY.

Motorola Pro+

Motorola Pro+ jest smartfonem typu candybar z klawiaturą full QWERTY oraz dotykowym wyświetlaczem 3,1 cala (640 x 480) z odpornym szkłem Gorilla Glass. Poza tym smartfon wyposażony będzie w: HSDPA, WiFi, GPS, wejście słuchawkowe 3,5mm, aparat 5 Mpix z autofocus, pamięcią 512MB RAM, jedno-rdzeniowy procesor o taktowaniu 1 GHz oraz 4GB pamięci wewnętrznej z możliwością zwiększenia jej pojemności poprzez karty microSD.

Motorola Pro+

Motorola Pro+ przypomina mi nieco Nokie E6, która także ma połączony dotykowy wyświetlacz z klawiaturą full QWERTY. Niemniej jednak ten model charakteryzuje się nieco większym ekranem przez co smartfon staje się bardziej wygodny w obsłudze. Jest to dosyć ważna funkcja, ponieważ z pomocą klawiatury nie dotrzemy do każdego „zakamarka” smartfonu, natomiast mały wyświetlacz nie pomoże nam w tych czynnościach.

Zobacz także: Zakup Motoroli przez Google może pomóc Nokii i Microsoftowi

Motorola Pro+ dostępna będzie w Europie i w Azji w październiku tego roku. Cena tego urządzenia nie została jeszcze wyjawiona.

Be Sociable, Share!