I love Nokia

Ponad tydzień temu Nokia opublikowała oficjalną aktualizację Symbian Anna dla smartfonów Nokia N8, E7, C7, C6-01. W tym tygodniu Nokia przedstawiła Nam trzy nowe modele wyposażone w system Symbian Belle i oficjalnie ogłosiła, że do końca roku N8, E7, C7 i C6-01 otrzymają aktualizację Symbian Belle OS. Czy jesteście na tyle zadowoleni z Anny, że aktualizacja do Belle wydaje się być zbędna? Czy uważacie, że Nokia powinna zaktualizować od razu starsze smartfony do wersji Symbian Belle, pomijając przy tym Symbian Anna? Która aktualizacja bardziej przypadła Wam do gustu?
Zapraszam gorąco do cotygodniowej dyskusji.

Symbian Belle w ocenie wielu, wnosi dużo więcej zmian niż Symbian Anna. Wśród plusów Belle wymienia się: bardzo płynną prace, o wiele większe możliwości personalizacji pulpitów (dodawanie ikon / skrótów w miejscach, które chcemy), wysuwany z góry system powiadomień. To tylko te najważniejsze i najszybciej zauważalne zmiany, jakie wnosi ten OS.

Zastanawiam się, kiedy dokładnie wielka czwórka (N8, C7, E7, C6-01) otrzymają aktualizację Symbian Belle? Ponoć ma się to wydarzyć do końca tego roku. Tym samym ubolewam trochę nad faktem, że na tydzień po oficjalnej aktualizacji Symbian Anna zostały zaprezentowane smartfony z Symbian Belle. Dlaczego Nokia nie mogła dopuścić także wielkiej czwórki do tej aktualizacji? Czy po tygodniowym testowaniu Symbian Anna na swoim smartfonie jesteście zadowoleni z niego? Jakie są Wasze odczucia? I czy sądzicie, że aktualizacja Symbian Belle zmieni dużo w Waszym smartfonie­? I na samym końcu – która aktualizacja bardziej Wam się podoba i dlaczego?

Zapraszam do dyskusji i czekam na Wasze refleksje na temat Symbian Anna i Symbian Belle.

Be Sociable, Share!