Nokia-N8-camera

Nokia Beta Labs przygotowała specjalną aktualizację przewidzianą dla posiadaczy Nokii N8. Aktualizacja dotyczy tylko usprawnień aparatu znajdującego się w smartfonie. I choć nie wprowadzono przyspieszenia nagrywania do 30 klatek na sekundę, to aktualizacja wprowadza kilka ciekawych nowości.

Po zainstalowaniu aktualizacji ze strony Nokia Beta Labs, aparat w Nokii N8 powinien chodzić bardziej płynnie – zarówno podczas filmowania, jak i wykorzystania zoomu czy też obsługi samego interfejsu kamery. Poprawiono także jedną z bardziej drażniących użytkowników kwestię, mianowicie nagrywania obiektów z bliskiej odległości – dotychczas nie wychodziło to najlepiej. Wprowadzono także kosmetyczne zmiany w układzie ikon na pulpicie smartfonu.

Aktualizacja aparatu na Nokii N8

Warto pamiętać, że aktualizacja jest dostępna tylko dla posiadaczy Nokii N8 z najnowszym systemem operacyjnym Symbian Anna. Wersja aktualizacji, która jest do pobrania, jest wersją Beta i może się zdarzyć, że posiada jakieś błędy. Nie trzeba się jednak obawiać o bezpieczeństwo smartfona – jeśli Nokia dopuściła do wydania tej aktualizacji, to znaczy, że Nokii N8 nic nie może się stać.

Be Sociable, Share!