White nokia N9

Ostatnio na dailymobile.pl mogliście przeczytać wpis o białej Nokii N9, która pojawiła się w Szwecji u blogerki Sanja Suzanna. Czas na kolejną porcję informacji dotyczące dostępności białej Nokii N9. Tym razem mam nadzieję, że rozwieje Wasze wątpliwości.

Sanja przedstawiła na swoim kanale YouTube kilka filmików. Jeden z nich przedstawia białą Nokię N9 w akcji (film poniżej). Jednakże nie trzeba mieć sokolego wzroku by w górnej części smartfona dopatrzyć się czarnej wstawki. Wstawka ta niemal w 100% sygnalizuje, że biała Nokia N9 jest dostępna ale tylko w przypadku gdy dokupimy do niej białe gumowe etui. Dodatek do telefonu jest wykonany z cienkiej warstwy gumy, dlatego też ciężko było potwierdzić czy biała Nokia N9 to autentyk czy też pokrowiec.

Najprawdopodobniej Nokia wyda również oficjalne pokrowce, które będą dostępne w sklepach. Dziwne, żeby oficjalny bloger, który ma promować ten smartfon posługiwał się chińskimi podróbkami – na to Nokia raczej by nie poszła.

Czy w takim razie skłonni bylibyście do kupienia gumowego pokrowca do N9 w chwili, gdy smartfon dostępny jest w trzech niecodziennych, ciekawych kolorach?

white and black Nokia N9

Via

Be Sociable, Share!