Symbian Anna Nokia N8, E7, C7, C6-01 oficjalnie

Długo czekaliśmy na tą chwilę – Symbian Anna w końcu jest dostępny dla posiadaczy smartfonów Nokia N8, E7, C7, C6-01. Pierwsze odczucia użytkowników są jak najbardziej pozytywne. Zobaczmy, co Nas czeka przy spotkaniu z Anną?

Symbian Anna jest najnowszym softem przeznaczonym na smartfony Nokia N8, Nokia E7, Nokia C7, Nokia C6-01, na których dotychczas był obecny system Symbian^3. Aktualizacja jest dostępna od dzisiaj w Polsce a także w: Belgii, Chinach, Czechach, Dani, Egipcie, Finlandii, Niemczech, Indiach, Indonezji, Kuwejcie, Norwegii, Rosji, Szwecji, Tajlandii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Wielkiej Brytanii. W pozostałych krajach, aktualizacja ma się pojawić w przeciągu 3 następnych tygodni.

Zobacz także: 5 najważniejszych zmian, jakie przyniesie aktualizacja Symbian Anna w Nokii N8

Symbian Anna wprowadza następujące poprawki i udoskonalenia do naszych smartfonów:

nowa stylistyka ikon – to najbardziej widoczna zmiana. Ikony stają się bardziej owalne, dzięki czemu są bardziej eleganckie.

szybsza i prostsza w obsłudze przeglądarka internetowa. Zapewnia ona lepszą zgodność z najnowszymi standardami.

zmiany w mapach Ovi – łatwiejsze i szybsze wyszukiwanie lokalizacji. Udostępnienie map z zaznaczonym transportem publicznym. Możliwość podzielenia się ze znajomymi swoją obecną lokalizacją dzięki portalom społecznościowym, SMS, e-mail.

udoskonalenie usługi email

obsługa technologii NFC – dotyczy tylko modelu Nokia C7. W łatwy i szybki sposób możemy dzielić się wizytówkami, obsługiwać tagi NFC itp.

 

Jeszcze dziś zaprezentuje Wam krótkie video, przedstawiające proces przeprowadzania aktualizacji na smartfonie Nokia E7. Oczywiście podobnie będą wyglądały aktualizacje na wszystkich innych urządzeniach z systemem Symbian^3 – Nokia N8, C7, C6-01. Zapraszam do odwiedzania dailymobie.pl

Macie już zainstalowaną Anne? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

Be Sociable, Share!