Słuchawki Bluetooth Nokia BH-112

Nokia zaprezentowała najnowsze słuchawki Bluetooth służące do odbierania rozmów telefonicznych – Nokia BH-112. Fani mocno kolorowych gadżetów nie powinni czuć się zawiedzeni tą premierą.

Słuchawki Bluetooth Nokia-112 zostały zaprojektowane w pięciu pastelowych kolorach – niebieskim, różowym, zielonym, białym i czarnym. Przy okazji tych kolorów warto sobie przypomnieć, że także Nokia N9 dostępna będzie z pewnością w trzech wymienionych kolorach (niebieski, różowy, czarny). Czy do tego zestawienia dojdzie jeszcze biała i czarna Nokia N9? Bardzo prawdopodobne.

Zobacz także: Biała Nokia N9 na zdjęciach

Słuchawka będzie umożliwiała odbieranie połączeń zarówno z jednego telefonu, jak i kilku słuchawek (tryb multipoint). Bateria w akcesorium powinna wystarczyć na 5 godzin rozmowy i 150 godzin w trybie czuwania. Słuchawka Bluetooth Nokia BH-112 jest lekka (8.1g) mała i poręczna.

Wydaje mi się, że będzie to mile widziany dodatek do Nokii N9, a co Wy o tym myślicie? Jesteście w stanie kupić taki mały gadżecik? Cena – ok. 100zł (bez opłat dodatkowych).

Nokia BH-112 niebieska

Be Sociable, Share!