NOKIA-WP7

W sieci ukazały się zdjęcia pierwszego smartfonu Nokia Windows Phone. Należy przyznać, że smartfon z WP wygląda całkiem sympatycznie. Powstaje tylko pytanie czy to autentyczne zdjęcia wykonane słabej jakości aparatem czy też koncept najnowszym modeli Nokii z „okienkiem”?

Grafiki wyglądają tak, jakby przedstawiały koncepcje smartfonów, które często możemy podziwiać jako fantazje zdolnych desinerów. Jeśli jednak zdjęcia okażą się być autentyczne, a na nich pierwsze Nokie z Windows Phone to szykuje Nam się ciekawa premiera.

Zobacz także: Symbian Anna, Symbian Belle, MeeGo czy może Windows Phone – w co gra Nokia?

Na samej górze wpisu możemy zobaczyć słuchawki, które swoim wyglądem przypominają nieco Nokie N9 z systemem MeeGo. Oczywiście w tym przypadku mamy inny system operacyjny, o czym świadczyć mogą choćby grafiki na ekranie oraz charakterystyczny znaczek Winodwsa w dolnej części urządzenia.

NOKIAWP

NOKIA-WP

Dwa pozostałe zdjęcia przedstawiają bardzo elegancki i smartfon wyposażony prawdopodobnie w szklany ekran. Stylistyką nawiązują one do e-series (eleganckie odcienie szarości na wykończeniach).

Czy tak miałyby wyglądać pierwsze smartfony Nokii z Windows Phone? Czy trafiają one w Wasze gusta?

Via

Be Sociable, Share!