Nokia sanjas fashion week

Szwedzki oddział Nokii mocno promuje nadchodzącą Nokie N9. Do tego celu wykorzystał wielką kampanię marketingową, która zaangażowała czynnie także blogerów. Wśród nich znajduje się Sanja Suzanna pisząca bloga o modzie. Nie to jest jednak tematem przewodnim tego newsa, a to co Sanja trzyma w swych dłoniach – białą Nokię N9.

Sanja Suzanna została ambasadorem marki Nokia i promuje jej najnowszy produkt – Nokia N9. Jest ona widoczna także na zdjęciach promujących smartfon na oficjalnej stronie szwedzkiego oddziału Nokii.

biała Nokia N9

Sanja wykonała jedno zdjęcie, które jest fotografią lustra. Rzecz jasna – w odbiciu lustrzanym znajduje się twórca fotografii, a w jej ręku biała Nokia N9. Dotychczas mówiono o trzech wersjach kolorystycznych smartfona z MeeGo – czarna, niebieska i różowa. Nie wiadomo jednak dokładnie czy jest to fabryczna biała obudowa do Nokii N9 czy też może biały pokrowiec.

Zobacz także: Symbian Anna, Symbian Belle, MeeGo czy Windows Phone – w co gra Nokia?

Przypomnę tylko, że Nokia N9 wykonana jest z jednego kawałka tworzywa sztucznego. Producent nie przewidział możliwości wymiany obudowy w tym smartfonie.

A jaki kolor Nokii N9 podoba Wam się najbardziej? Ja jestem za wersją niebieską – nieco odważna, niecodzienna ale ładna i nie taka nudna, jak czarna.

Nokia N9 black pink blue

Be Sociable, Share!