Nokia N9 germany

Termin wejścia Nokii N9 do sprzedaży nadal nie został potwierdzony przez fińskiego producenta. W sieci coraz częściej możemy spotkać oferty zagranicznych sklepów internetowych, które zapowiadają wejście do sprzedaży smartfonu Nokia N9. Tym razem informacje o tym produkcie podał niemiecki oddział sklepu Amazon. Ile przyjdzie Nam zapłacić za pierwszy smartfon z MeeGo?

Polecam: Nokia N9 zaprezentowana – specyfikacja, video, zdjęcia

Napięcie rośnie a wraz z nim spekulacje co do ceny Nokii N9. Niemiecki oddział sklepu Amazon wprowadził właśnie do swojej oferty smartfon z systemem MeeGo. W przedsprzedaży kosztuje on 619 Euro (ok. 2500zł) – tanio nie jest ale wydaje się, że jest to sprzęt warty tych pieniędzy.

Zobacz także: Nokia N9 w sprzedaży już niedługo! Przegląd światowych premier

W promowaniu Nokii N9 pomagają także pochlebne opinie na temat tej słuchawki. Specjaliści podkreślają, że może on nieco odwrócić czarną serię Nokii i pomóc jej wyjść na prostą. Z drugiej jednak strony martwić może brak rozwoju platformy MeeGo o nowe smartfony, o czym poinformował ostatnio Stephen Elop.

Jestem podekscytowany wejściem na rynek tego smartfonu i mam nadzieję, że odmieni on złą passę Nokii. Jeśli chcecie zamówić ten telefon – wystarczy wejść na stronę Amazon.de

Be Sociable, Share!