Nokia 500 na żywo

Nokia 500 miała wczoraj światową premierę ale także w Polsce NokiaPoland zorganizowała event, na którym przedstawiła swoje najnowsze dziecko. Zobaczmy, jak przebiegała polska prezentacja tej słuchawki.

Podobnie, jak na poniższym video, także na oficjalnej premierze tego smartfonu w Warszawie o zaletach telefonu mówiła Alicja Rdzanek. Video w skrócie przedstawia wszystkie funkcje oraz specyfikację Nokii 500.

Nokia 500 to wyraziste obudowy i Symbian Anna, który w końcu wejdzie na rynek jako masowy produkt. Zdjęcia pochodzą z oficjalnego Fanpaga Nokia Polska na Facebook’u.

Przyznam szczerze, że Nokia 500 przypomina mi trochę powrót do Nokii 3210, która także została wspomniana na konferencji w Warszawie. Wszystko to za sprawą wymiennych obudów. Czy krok w stronę personalizacji zewnętrznej smartfona to odpowiednie posunięcie by konkurować z innymi producentami? Wydaje mi się, że niekoniecznie, ale cały czas mam w głowie cenę tej słuchawki, która jak na możliwości Nokii, jest aż za niska – co w uproszczeniu ratuje całą sytuacje.

Be Sociable, Share!