Nokia N9 camera

Nokia N9 wyposażona jest w aparat 8 Mpix z autofocusem i optyką Carl Zeiss. Ponadto smartfon ten będzie umożliwiał nagrywanie filmów w jakości HD z prędkością 30 klatek na sekundę. Czy taki aparat może nagrywać takie filmiki, jak zobaczycie w dalszej części wpisu?

Zobacz także: Nokia N9 zaprezentowana – specyfikacja, video, zdjęcia

W przypadku tych trzech filmów video, które zostały nagrane przy słabym oświetleniu pojawia się jedno zasadnicze pytanie – czy rzeczywiście zostały one nagrane Nokią N9? Za tym, że to prawda przemawiać może choćby tytuł filmików – jednak jest to raczej słaby dowód. Za tym, że nagranie nie zostało jednak wykonane Nokią N9 przemawia fakt, że N9 nagrywa filmiki z zapisem stereo tak, że lewy i prawy kanał nagrywają własną ścieżkę, co później można usłyszeć podczas odtwarzania. Podczas oglądania video trudno usłyszeć tą różnicę, co świadczyć może o tym, że to nie jest Nokia N9.

Polecam: Nokia N9 w sprzedaży już niedługo! Przegląd światowych premier

Pojawia się także pytanie, czy to aby nie jest przedprodukcyjna wersja Nokii N9, która różni się od produktu finalnego? Tak czy inaczej zapraszam do obejrzenia prawdopodobnych filmików wykonanych Nokią N9 przy słabym oświetleniu, a odpowiedzi na pytania czy to rzeczywiście Nokia N9 będziemy mogli poznać w najbliższym czasie.

Via

Be Sociable, Share!