Nokia konferencja

Już w najbliższy poniedziałek, tj. 1 sierpnia, Nokia organizuje specjalną konferencję prasową na której zaprezentuje swój najnowszy smartfon. Zazwyczaj na takie konferencje zapraszane są agencje prasowe, tym razem Nokia Polska zaprasza także na nią także swoich fanów. Jak zdobyć zaproszenie?

Wystarczy być członkiem fanklubu NokiaPoland na facebook’u oraz uzasadnić w sposób pisemny (do 500 znaków ze spacjami) dlaczego to właśnie Wy powinniście dostać zaproszenie na tą konferencję i wysłać ją pod adres: konferencja_prasowa@ovi.com.

Zobacz także: 5 najważniejszych zmian, jakie przyniesie Symbian Anna w Nokii N8

Cały event odbędzie się 1 sierpnia w Warszawie w Klubie DeLite przy ul. Marii Konopnickiej 6 o godz. 19.00. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 29.07 na stronie konkursowej. Po więcej informacji dotyczących konkursu odsyłam do strony konkursowej, gdzie będziecie mogli w pełni zapoznać się z regulaminem.

Warto wziąć udział w takiej konferencji. Prawdopodobnie ja także się na niej pojawię by później móc przedstawić dla Was najnowsze informacje dotyczące nowego smartfona Nokii. Jak myślicie czy może to być Nokia z Windows Phone?

Be Sociable, Share!