Nokia N9

Pojawiły się nowe informacje i wątki dotyczące rzekomej premiery w sklepach smartfonu Nokia N9. Zobaczmy, kiedy możemy się spodziewać wejścia Nokii N9 z systemem MeeGo do sprzedaży?

Zobacz także: Nokia N9 zaprezentowana – specyfikacja, video, zdjęcia

Pierwsza z informacji dotyczy rosyjskiego oddziału Nokii, a dokładniej oficjalnej strony tego producenta u naszych wschodnich sąsiadów. Według tej strony Nokia N9 jest już dostępna w przedsprzedaży. Niestety info nie jest w pełni potwierdzone i brakuje jednego istotnego elementu – ceny.

Kolejny news związany z Nokią N9 odsyła nas do chińskiej strony pomarańczowego operatora – Orange. Z tej strony dowiemy się, że Nokia N9 nie jest na chwilę obecną dostępna w sprzedaży, ale będzie ją można nabyć już od 15 września. Podobnie, jak w wyżej opisywanym przypadku – także tutaj nie została podana cena.

Nokia N9 orange

Nokia N9 za 899 dolarów – to potwierdzone info ze strony mobileciti, gdzie za taką kwotę można nabyć najnowszego smartfona z systemem MeeGo na pokładzie. Po przeliczeniu daje to kwotę ok. 2400zł – całkiem sporo.

Nokia N9 mobileciti

Ostatnie doniesienie ze świata dotyczące premiery Nokii N9 to kazachska strona sklepu internetowego, która jako datę rozpoczęcia wysyłki telefonów podaje 19 sierpnia. W chwili obecnej można jednak składać zamówienia na przedsprzedaż tego smartfona.

Nokia N9 kazachstan

Jak więc widać z powyższego zestawienia – mamy dwie informację podające konkretne daty wejścia do sprzedaży smartfona. Najbardziej autentyczną jest chińska strona Orange – jak jednak powszechnie wiadomo, operatorzy dodają do swojej oferty najnowsze telefony nieco później niż była premiera w danym kraju. W mojej opinii, Nokia N9 trafi do sklepów już w przyszłym miesiącu – można sobie tylko zadać pytanie – czy w sierpniu trafi także do sprzedaży w Polsce?

Be Sociable, Share!