Nokia Sea Ray

Prototyp smartfonu o roboczej nazwie Nokia Sea Ray został udokumentowany na jednym z azjatyckich portali Internetowi. Jest to pierwszy przeciek video dotyczący debiutanckiego modelu Nokii z WP7.

Nokia Sea Ray jest niemal identyczna pod względem wyglądu, co Nokia N9. Stąd nasuwa się pytanie czy to aby nie jest N9 oparta o systemem Microsoftu? Śmiem twierdzić, że jest to możliwe.

Zobacz także: Nokia ma do wydania 80 milionów funtów, tylko czy one coś zmienią?

Nie mniej jednak, pierwszy smartfon Nokii i Microsoftu przedstawia z pewnością nową wersję systemu Windows Phone Mango – tak, jak zapowiadały obie firmy. Ponadto słuchawka wyposażona została w w cztery przyciski fizyczne, które umieszczone są po prawej stronie (głośniej / ciszej, włącznik, dedykowany przycisk do robienia zdjęć). Nie zabraknie także wejścia pod kabel USB i gniazda Jack 3,5mm. Na chwile obecną dalsza specyfikacja nie jest znana.

Jak Wam się podoba to krótkie demo dotyczące pierwszego smartfonu Nokii z systemem od Microsoftu? Czy warto na nie czekać i czy to jest właśnie przyszłość i lepsza droga dla tego producenta?

Via

Be Sociable, Share!