TwimGo Nokia aplikacje

TwimGo to bardzo praktyczna i użyteczna aplikacja skierowana do wszystkich użytkowników serwisu Twitter. Jest to darmowa aplikacja przeznaczona dla telefonów Nokia z systemem Symbian^3, Symbian S60v5 oraz Maemo – Nokia N900. Zobaczmy, jak działa TwimGo?

Aplikacja TwimGo wykorzystuje biblioteki QT i napisana została dla systemów Symbian, Maemo oraz jak podaje developer – także MeeGo. Aplikacja umożliwia różny podgląd Twittów, a kinetyczne przechodzenie pomiędzy oknami jest bardzo płynne i szybkie. Podgląd udostępnia nam takie informacje, jak treść Twiita – jego autora, czas dodania. Dzięki takiemu rozmieszczeniu wiadomości możemy szybko na nie odpisać, napisać do autora lub przejść do strony internetowej do której ktoś udostępnił link.

Zobacz także: System MeeGo w Nokii N9 – przegląd

Aplikacja pomimo tego, że jest prosta w obsłudze to należy przyznać, że jest ona kompletnym narzędziem, które udostępnia niemal wszystkie możliwości co desktopowy Twitter. W ustawieniach aplikacji TwimGo mamy do wyboru np. czas co jaki aplikacja ma odświeżać Twitty czy też motyw kolorystyczny aplikacji.

TwimGo to jeden z wielu klientów Twittera, który możemy znaleźć w Ovi Store, ale także jest to jeden z najlepszych dostępnych programów na Symbiana i Maemo dostępny na telefony Nokii.

Polecam: Nokia N9 vs. Nokia N8 – który smartfon nagrywa lepsze filmiki?

Aplikację TwimGo na telefony Nokia ściągnięcie za darmo ze sklepu Ovi Store – wystarczy się zalogować.

Be Sociable, Share!