Nokia 700 Zeta

Nokia 700 Zeta

Nokia 700 Zeta to model telefonu o którym w ostatnim czasie stało się głośno – model nie ukazał się oficjalnie na rynku, ukazały się za to jego mniej oficjalne zdjęcia. Teraz możemy zobaczyć, jak Nokia 700 Zeta z Symbianem Belle wygląda w rzeczywistości – na oficjalnych zdjęciach.

Oficjalne zdjęcia Nokii 700 Zeta przedostały się do sieci w wyniku przecieku, jak to zazwyczaj bywa w przypadku premier ważniejszych smartfonów.

Nokia 700 Zeta

Ten model telefonu nie jest może bardzo ciekawy jeśli chodzi o design, natomiast ciekawa wydaje się być „nieoficjalna” specyfikacja. Nokia 700 ma pracować na systemie Symbian Belle – zaktualizowana wersja systemu Symbian Anna, który dopiero ma się ukazać w tym miesiącu w Nokii N8, C7, C6-01 i E7. Ponadto urządzenie do ma być wyposażone w szybki procesor 1 GHZ, aparat 5 Mpix (potwierdzone info – widać na zdjęciach), NFC oraz mały wyświetlacz 3.2 cala AMOLED.

Zobacz także: Jest wiele modelów Nokii – teraz pojawi się kilka modelek: Cindy, Fate, Zeta i Helen

Kiedy Nokia 700 Zeta ma się pokazać na rynku? Tego dowiemy się w najbliższym czasie. Czy ma szanse stać się nowym hitem? – raczej wątpliwie chyba, że Symbian Belle okaże się rewolucyjnym systemem, co jest możliwe po ostatnich doniesieniach o tym systemie. Ważna będzie także cena tego smartfona – powinna się kształtować w przedziale do 1000zł by była atrakcyjna dla potencjalnych klientów.

Via

Be Sociable, Share!