Google+ w telefonieGoogle+ Android phone

Pomimo tego, że serwis Google+ nadal jest w fazie testów i nie każdy może się do niego dostać, firma Google postanowiła udostępnić specjalną aplikację Google+ na Androida. Podobnie, jak serwis – cieszy się ona dużą popularnością i już jest pod względem instalacji w przedziale od 500 000 do 1 000 000 pobrań.

Zobacz także: Więcej aplikacji na telefony z Androidem w dziale Aplikacje Android

Dzięki aplikacji Google+ na Androida będziemy mogli być jeszcze bliżej naszej wirtualnej społeczności. Po fenomenie Facebook’a, także w wersji mobilnej, przyszedł czas na aplikację Google+ (Google Plus). Aplikacja umożliwia, za zgodą, automatyczne umieszczanie zdjęć, filmów z naszego telefonu. Oczywiście będziemy mieli także dostęp do tzw. ściany, gdzie na bieżąco będziemy mogli śledzić wpisy znajomych. Google+ ma się różnić tym od Facebook’a, że będzie pozwalał na tworzenie wielu grup, dzięki czemu będziemy mogli się dzielić informacją, zdjęciem, filmem z wybraną przez nas grupą – to także uwzględnia aplikacja Google+ na Androida.

Polecam: DocScanner – doskonała aplikacja dla systemu Symbian, Android, iOS

Program jest do pobrania za damo – oczywiście z Android Market. Wymagana jest wersja oprogramowania Android 2.1 lub wyższa, tak więc spokojnie zainstalujecie ją na takich modelach, jak: Samsung Galaxy S / Galaxy S II, HTC Desire, LG Swift czy Nexus S.

Be Sociable, Share!