Samsung Galaxy S II 3 miliony

Samsung dumnie pochwalił się swoimi najnowszymi statystykami dotyczącymi sprzedaży swojego topowego smartfona – Samsung Galaxy S II. Z danych wynika, że model S II sprzedaje się jeszcze lepiej niż jego poprzednik. O jakie liczby dokładnie chodzi?

Samsung Galaxy S II w 55 dni od premiery sprzedał się w ilości 3 milionów urządzeń. Jego poprzednik (Galaxy S) osiągnął taki sam wynik w 85 dni. Specjaliści od statystyk szybko wyliczyli, że dziennie sprzedaje się 57 tysięcy urządzeń, co daje wynik sprzedażowy na poziomie 1 sprzedanego smartfona Samsung Galaxy S II co 1.5 sekundy.

Zobacz także: Samsung Galaxy S II już w sprzedaży w Polsce!

Wielki sukces Samsunga Galaxy S II nie jest niespodzianką. W samej Korei Południowej model ten został sprzedany w ilości 1 miliona sztuk. Do tego należy doliczyć sprzedaż w całej Azji i Europie. Już wkrótce smartfon ma trafić także na rynek amerykański i kanadyjski.

Samsung Galaxy S II to smartfon wyposażony w systemem Android 2.3 Gingerbread. Model ten jest najcieńszym smartfonem, jaki kiedykolwiek powstał – tylko 8,5mm grubości. Na wyposażeniu znajdziemy także wyświetlacz Super AMOLED WVGA, procesor dual-core oraz kamerę 8 Mpix z funkcja nagrywania w jakości HD (1080p) – prawdziwa maszynka do zabijania!

PS: jakaś wyjątkowo mało urodziwa hostesa reklamuje 3 milionowego Samsunga Galaxy S II – mogli się bardziej postarać 🙂

Via

Be Sociable, Share!