Nokia N9 premiera

Jak już pewnie dobrze wiecie wczoraj miała miejsce premiera topowego smartfonu Nokia N9. Światowa premiera tego produktu miała miejsce w Singapurze ale oddziały Nokii na całym świecie miały swoje lokalne eventy promujące nowe urządzenie Nokii. Zobaczmy jak w skrócie wyglądała premiera Nokii N9 w Polsce.

Zobacz także: Nokia N9 zaprezentowana – specyfikacja, video, zdjęcia

Polska premiera telefonu Nokia N9 miała miejsce w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie. Konferencja nosiła nazwę Design. Technologia. Innowacja i składała się z dwóch części. Obie dotyczyły bezpośrednio smartfonu Nokia N9 – pierwsza część to prezentacja Łukasza Pilarczyka, który dokładnie opowiedział nam o nowym produkcie. Drugą częścią spotkania były demonstracje najnowszego smartfonu – każdy z uczestników mógł się osobiście przekonać czym jest Nokia N9. Na sam koniec warto wspomnieć o specjalnym gościu, który pomimo tego, że nic nie mówił efektownie wypełniał luki graficzne konferencji – mowa tutaj o Rafale Wojtuniuku – reżyser animacji ze studia Platige Image. Jego grafiki możecie podziwiać w poniższym filmiku.

Zobacz także: Nokia C2-03 i Nokia C2-06 – dwa nowe modele Dual SIM

Osobiście miałem okazje pobawienia się przez dłuższą chwilę Nokią N9 jednakże z niecierpliwością czekam na możliwość przetestowania nowego smartfona i podzielenia się swoimi odczuciami razem z Wami. Tymczasem zapraszam do obejrzenia polskiej premiery Nokii N9.

Be Sociable, Share!