Nokia Universal Search

Prawdopodobnie w najbliższym czasie do bazy aplikacji w Nokia Beta Labs przybędzie nowa pozycja – Nokia Universal Search. Jak sama nazwa aplikacji wskazuje – jest to uniwersalna wyszukiwarka, dzięki której z łatwością znajdziemy kontakt, link, ustawienia itp.

Zobacz także: Aplikacje Nokia: Weather HD – prognoza pogody w najwyższej jakości

Aplikacja wydaje się być bardzo użyteczna. Podaje ona pełne zestawienie wyników dotyczących:

  • Ludzi, miejsc, treści, kontaktów, adresów, numerów telefonów które posiadamy w telefonie czy jest dostępna w Internecie,
  • wyszuka potrzebne informacje w Internecie i szybko będziemy mogli przejść na stronę internetową.

Aplikacja Nokia Universal Search działa bardzo szybko, co jest ważne z punktu widzenia szybkości dostarczanej informacji. Aplikacja działa na zasadzie małego paska wyszukiwania, który dostępny jest na głównym wyświetlaczu. Oprócz wyszukiwania informacji, wyszukiwarka potrafi także sugerować, co chcemy prawdopodobnie wyszukać (przewidywanie tekstu).

Choć nagranie video stworzone przez kanał Nokii zostało dodane do portalu YouTube już 14 kwietnia, aplikacja nie została jeszcze oficjalnie zaprezentowana i nie można jej pobierać. Miejmy nadzieję, że już niedługo zostanie ona udostępniona użytkownikom smartfonów Nokia.

Via

Be Sociable, Share!