easycall iphone appeasycall iphone app

Jeśli korzystacie z tanich połączeń, które oferuje easycall.pl i posiadacie iPhone’a to możecie skorzystać z najnowszej aplikacji, która obsługuje także połączenia wykonywane w ramach easycall.

Zobacz także: Demo iOS 5 na iPhone 4

Wszyscy, którzy czekali na możliwość korzystania z easyCALL.PL na swoich urządzeniach iPhone mogą już wyszukać aplikację bezpośrednio w APP Store. Aby pobrać program można również wejść na stronę internetową www.easycall.pl i kliknąć przekierowanie na stronę APP Store. W ten sposób automatycznie uruchomi się możliwość jego zainstalowania.

Wykupienie usługi u operatora nie jest konieczne – zaraz po rejestracji Klient dostanie od easyCALL.pl darmowe konto z numerem oraz 5 zł do wykorzystania. Cena aplikacji w APP Store to 6.99 USD, ale biorąc pod uwagę prezent od operatora jej realna cena końcowa dla użytkownika wyniesie ok 10 zł.

Jakie korzyści płyną z korzystania z usług operatora internetowego bezpośrednio z iPhone? Trzeba pamiętać, że dzięki easyCALL.pl możemy korzystać z połączeń telefonii internetowej w dowolnym miejscu na świecie – musimy mieć jedynie dostęp do WiFi lub internetu 3G. Jednak najważniejszą zaletą telefonii VoIP na iPhone’ie jest oszczędność kosztów – ceny połączeń zagranicznych w easyCALL.pl są dużo niższe, niż te proponowane przez operatorów komórkowych. Połączenia wykonywane między użytkownikami easyCALL.pl są bezpłatne. Przed zbliżającymi się wakacjami oraz  dla wszystkich osób podróżujących po świecie przez cały rok, z pewnością ważny jest brak ponoszenia kosztów roamingu przy dzwonieniu ze swojego iPhone’a za pomocą aplikacji easyCALL.pl. Dodatkowo nie ma potrzeby mnożenia numerów telefonów – Klienci mogą do easyCALL.pl przenieść numery telefoniczne z innych sieci.

Jeśli chcecie pobrać wymaganą aplikację do obsługi easycall –Acrobits Softphone – SIP phone for VoIP calls to znajdziecie ją w App Store w cenie 6,99$. Jak jednak tłumaczy sam operator dodatkowo użytkownik otrzymuje 5zł na usługi w ramach easycall.

Be Sociable, Share!