Nokia T7

Oficjalny blog Nokia China potwierdził na swojej stronie dwa nowe, zaawansowane smartfony. Są to Nokia 702T oraz Nokia T7. Oba swoim wyglądem nawiązują do charakterystycznej stylistyki Nokii.

Nokia T7-00 jest niemalże klonem Nokii N8 z nastawieniem na rozrywkę i komunikację. Nokia T7 ma być wyposażona w dotykowy ekran ClearBlack 3.5 cala i prawdopodobnie system operacyjny Symbian Anna (można to zauważyć na zdjęciach po owalnych ikonach charakterystycznych dla Anny). Informacje na temat obu smartfonów są skąpe, może z racji na zapowiedź tych telefonów.

Nokia T7Nokia T7

Nokia 702T wyposażony będzie w klawiaturę QWERTY połączoną z dotykowym ekranem LCD o przekątnej 2,46 cala. Model ten nawiązuje swoją stylistyką do telefonów z serii E i jak zapowiada producent, powinien on być podobnie wyposażony w biurowe aplikacje, jak słuchawki E-series.

Nokia 702TNokia 702T

Nokia T7 będzie dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej i szampańskiej (jasny złoty), natomiast Nokia 702T będzie dostępna w kolorze białym i ciemnym szarym. Na chwile obecną nie wiadomo, kiedy telefony pojawiają się w sprzedaży ani jaka będzie ich cena.

Be Sociable, Share!