Myslovitz aplikacjaMyslovitz iPhoen app

Znana wszystkim fanom muzyki grupa Myslovitz doczekała się nowego krążka – Nieważne jak wysoko jesteśmy. Czytelnicy dailymobile.pl nie oczekują raczej recenzji nowej płyty, wydarzeniem jest jednak pierwsza oficjalna aplikacja mobilna dla polskiego zespołu muzycznego, jaką jest aplikacja grupy Myslovitz. I na tym właśnie skupie się w we wpisie.

Aplikacja Myslovitz dostępna jest na smartfony z Androidem oraz iPhone’a (iOS). Fani muzyki grupy Myslovitz będą mogli na bieżąco dowiedzieć się co u nich słychać dzięki wielu możliwością aplikacji.

Zobacz także: Pół miliona aplikacji w niecałe 3 lata – App Store świętuje [infografika]

Dostęp do stale aktualizowanych informacji dotyczących zespołu i możliwość przeglądania galerii zdjęć, to tylko namiastka tego co można znaleźć w aplikacji. Użytkownicy, dzięki połączeniu z Facebookiem w czasie rzeczywistym, mogą na bieżąco dodawać komentarze na fanpage’u grupy. Największą zaletą narzędzia jest jednak możliwość zapoznania się z najnowszą twórczością Myslovitz. Artyści udostępnili fanom sample utworów znajdujących się na albumie. Aplikacja umożliwia odsłuchanie kilkudziesięciosekundowego fragmentu każdego z nich.

Myslovitz, uznanie fanów zyskał takimi przebojami jak: „Dla Ciebie”, „Peggy Brown” czy „Chciałbym umrzeć z miłości”. „Nieważne jak wysoko jesteśmy…” to dziewiąty album powstałej w 1992 roku grupy. Poprzednie uznawane są za klasykę polskiej muzyki rockowej.

Dostępne funkcje:

Newsy
Nieograniczony dostęp do aktualizowanych na bieżąco informacji bezpośrednio związanych z zespołem i jego działalnością

Music
Możliwość zapoznania się z twórczością grupy. W zakładce udostępnione zostały fragmenty utworów, które znalazły się na najnowszym krążku zespołu

FB Wall
Dostęp do informacji zamieszczanych na fanpage’u artystów. Możliwość komentowania poszczególnych wpisów oraz umieszczania ich na własnej tablicy

Galeria
Stały dostęp bazy fotografii związanych z zespołem Myslovitz

Jest to z pewnością przełomowe wydarzenie, które niejako odmieni podejście polskich firm zajmujących się fonografią. Nikt dotychczas nie stworzył w pełni profesjonalnej aplikacji dla grupy muzycznej czy też znanego wykonawcy w Polsce. Z pewnością zaraz zobaczymy więcej tego typu produkcji, a to tylko może cieszyć, bo wiadomo, że polscy fani będą zawsze wierni swojej gwieździe i chętnie skorzystają z tego typu dodatków promujących.

Aplikacja Myslovitz dostępna jest za darmo w Android Market oraz App Store.

Developerem odpowiedzialnym za aplikację jest wrocławska firma MoveApp.

Be Sociable, Share!