Windows Phone Mango

Już wczoraj CEO Microsoftu – Steve Ballmer podkreślił, że najnowsza wersja Windows’a Phone 7.5 Mango będzie posiadała ponad 500 poprawek. Taka zapowiedź tylko ostrzy zęby przed dzisiejszą relacją, na której dowiemy się, jak będzie wyglądał najnowszy system Windows Phone Mango – ja również tam będę!

Zobacz także: Współpraca Nokii i Microsoftu przypieczętowana

Najnowszy system operacyjny od Microsoftu – Windows Phone 7.5 Mango ma wyjść już pod koniec tego roku w Japonii. Nieformalnie mówi się, że system ma być wyposażony w wielozadaniowość, obsługiwać Office 365 oraz Windows Live SkyDrive.  Możliwe, że sama konferencja przyniesie wiele niespodzianek nie tylko z podwórka software, ale także będzie obfitowała w mniej lub bardziej oficjalne premiery nowych smartfonów, które zadebiutują z Windows Phone 7.5 Mango.

W Warszawie natomiast odbędzie się polska prezentacja systemu Windows Phone Mango. Jak podkreślają organizatorzy na konferencji nie zabraknie niepublikowanych dotąd materiałów związanych z aktualizacją WP Mango, a wszystko to w kameralnym gronie. Cieszę się bardzo, że także będę mógł uczestniczyć osobiście w tym wydarzeniu. Oczywiście podzielę się z Wami na blogu dailymobile.pl z czym się to Mango je 🙂

Be Sociable, Share!