T-Mobile

Sieć Era to marka należąca do Polskiej Telefonii Cyfrowej, jednakże już od 5 czerwca rozpocznie się uwidacznianie marki T-Mobile na rynku, która zastąpi całkowicie sieć Era. Już od kilku dni działa polskojęzyczna strona T-Mobile, na której znajdziemy odpowiedzi na wiele nurtujących Nas pytań.

Zobacz także: T-Mobile kpi sobie ze ślubu Księcia Williama

Tak więc cały proces rebranding polega na zastąpieniu dotychczasowej marki Era, marką T-Mobile, która jest akcjonariuszem firmy. T-Mobile należy do globalnej firmy, której właścicielem jest Deutsche Telekom – właściciel Polskiej Telefonii Cyfrowej. W konsekwencji operatorem sieci T-Mobile będzie PTC. Sieć Heyah, która także pozostawała w strukturach PTC zostanie marką niezależną. Jak zapewnia kierownictwo T-Mobile, wejście nowej marki do Polski to wejście także nowych technologii i usług, które jeszcze bardziej zostaną spersonalizowane pod potrzeby klientów. Pierwszą zmianą jaką będzie chciała wprowadzić sieć komórkowa T-Mobile będzie obniżenie stawek roamingowych do poziomu stawek usług krajowych – oczywiście stawki te przewidziane są dla połączeń wewnątrz sieci T-Mobile (np. abonent sieci T-Mobile w Polsce dzwoniący do swojego znajomego z Niemiec, który jest także w sieci T-Mobile).

Polecam: Płatności mobilne NFC dla abonentów Ery i Orange!

Czy będzie można odejść z sieci Era po zmianie jej na T-Mobile?

Niestety zmiana nazwy operatora nie kwalifikuje dotychczasowego abonenta Ery na zerwanie umowy bez konsekwencji tłumacząc się brakiem chęci kontynuowania abonamentu na swoje usługi w nowej sieci komórkowej T-Mobile.

Kiedy nowa marka T-Mobile wejdzie na rynek?

Debiut T-Mobile na polskim rynku zapowiedziany jest na 5 czerwca. Od tego też dnia marka Era przystaje obowiązywać, na rzecz nowej marki. Jako pierwsze wprowadzane będą zmiany wizualne – zmiana wystroju punktów sprzedaży, zmiana barw, akcja reklamowa.

Be Sociable, Share!