iDeaniDean

Dotychczas wiele omawianych aplikacji edukacyjnych, skupiających się na nauce języka angielskiego skupiały się na tradycyjnych sposobach przyswajania materiału dydaktycznego. iDean to aplikacja na iPhone’a i iPad’a, która posiada nowatorską metodę nauki angielskiego. Bazuje ona na niuansach językowych, opracowanych przez Amerkanina, któremu udało opanować się język polski.

Zobacz także: Speeq – ciekawa aplikacja na iPhone’a do nauki języka angielskiego

Lekcje angielskiego w iDean opracowane są w taki sposób by były łatwe w przyswojeniu, obrazkowe, zabawne i szybko zapamiętywane. Wydaje się, że nikomu lepiej nie będzie dane lepiej nauczyć nas języka angielskiego niż Amerykaninowi, który umie korzystać także z naszego języka. Dean Mouscher – bo tak się nazywa twórca tej metody nauki angielskiego porównał te dwa języki i spróbował przedstawić naukę swojego ojczystego języka w sposób bardziej przystępny dla nas Polaków – tłumaczy między innymi jak, gdzie i kiedy stosować daną formę gramatyczną czy też jak poprawnie wymówić dane słówko.

Polecam: Aplikacje iPhone: NikeWomen Training Club

Oto jak Dean Mouscher mówi sam o sobie i swojej metodzie nauczania angielskiego:

Nauka języków to moja pasja. Zanim poznałem język polski, nauczyłem się mówić biegle po francusku i japońsku. Doskonale rozumiem problemy ludzi uczących się języków obcych i wiem jak najlepiej nauczyć ich płynnie rozmawiać po angielsku.

Wykładałem angielski na Uniwersytecie Wrocławskim. Znając potrzeby Polaków uczących się tego języka, opracowałem unikatową metodę nauczania angielskiego.” — Dean Mouscher

„Ten program jest tak łatwy z bardzo prostej przyczyny…”

Tak naprawdę, jest bardzo mało programów angielskiego, przeznaczonych specjalnie i wyłącznie dla Polaków. A jeśli są już przygotowane dla Polaków – to wykonane zostały również przez Polaków – a nie przez tych, dla których angielski jest ojczystym językiem.

O ile mi wiadomo, mój program jest jedynym, stworzonym specjalnie dla Polaków, przez Amerykanina. Nauczyłem się dobrze języka polskiego, będąc dorosłym i lepiej niż ktokolwiek inny rozumiem jak przekazać Polakom niuanse angielskiego, pokazać ważne różnice między językiem angielskim i polskim, aby uniknąć częstych błędów spotykanych nawet w podręcznikach do języka angielskiego.

Sekrety mojej metody zawarte są w tej aplikacji – będą one zabawiać i relaksować, przekazując jednocześnie wszystko, czego potrzebujecie, żeby zacząć płynnie rozmawiać po angielsku.

Ponieważ, lekcje są dwujęzyczne i zaprojektowane tylko dla Polaków, nauczycie się dokładnie tego, co znaczą poszczególne słowa i wyrażenia – nie będziecie musieli więcej nic zgadywać.

Możecie zrobić to w wolnych chwilach, wchłaniając zdania i struktury języka angielskiego automatycznie ze słuchu lub słuchając i czytając, jak kto woli.

Nie będziecie więcej musieli wkuwać słówek i robić nudnych ćwiczeń gramatycznych.

Moja szkoła języka angielskiego dla Polaków w Chicago nauczyła tysiące ludzi, rozmawiać płynnie po angielsku. Ty również możesz skorzystać z tej wiedzy a zobaczysz, jakie to proste…

Zobacz: Aplikacje iPhone: Serve Wine – i już wiesz, jak serwować wino

Aplikacja iDean składa się ze 150 multimedialnych lekcji, które koncentrują się na gramatyce, słownictwie, wymowie, a także przybliżają kulturę amerykańską. Pierwsze trzy lekcje są darmowe i możecie je pobrać z App Store. Kolejne 147 lekcji jest płatne – 0,79 euro. W przypadku gdy pobierzemy całość 150 lekcji możemy liczyć na dodatkowy bonus od wydawcy – 322 stronnicowy podręcznik ze 150 lekcjami + płyta CD z plikami MP3 + 2 płyty DVD z animacjami do lekcji.

Twórcą aplikacji jest Paweł Kata z firmy Ajfek Software.

Be Sociable, Share!