Sharp Aquos SH-12C

Sharp Aquos SH-12C to model telefonu, który już wkrótce znajdzie się w portfolio japońskiego operatora sieci komórkowej NTT DoCoMo. Oprócz możliwości nagrywania trójwymiarowych filmów 3D, smartfon posiada wyświetlacz 4.2 cala i Androida na pokładzie. Japońska myśl technologiczna zawsze była przed nami!

Zobacz także: Samsung Galaxy S II w oficjalnym live-demo

Niewątpliwie Sharp Aquos SH-12C to model telefonu, który został przystosowanych do jakże wymagających klientów z kraju kwitnącej wiśni. Sharp Aquos SH-12C wyposażony został w system operacyjny Android 2.3, wyświetlacz 4.2 cala (960 x 540 pikseli), procesor 1.4 GHz Qualcomm MSM8255, 14.4 Mbps HSPA. Sercem telefonu jest oczywiście aparat 8 Mpix, który umożliwia robienie zdjęć i nagrywanie w 3D. Oczywiście smartfon wyposażony został w wyjście HDMI, dzięki któremu możemy zobaczyć nasze pliki z telefonu w 3D. O takich dodatkach, jak Bluetooth, GPS czy WiFi chyba nie muszę wspominać – są one naturalną częścią tego telefonu.

Sharp Aquos SH-12C

Sam wygląd zewnętrzny telefonu może nie powala, ale najwidoczniej twórcy tego modelu wyszli z założenia, że w przeciwieństwie do iPhone’a liczy się to, co jest w środku telefonu a nie to, jak jest opakowany.

Via

Be Sociable, Share!