Samsung Galaxy S II

Samsung Galaxy S II, czyli następca legendarnego już modelu i9000 Galaxy S, jest już dostępny w Polsce. Jaka jest jego cena i czy specyfikacja techniczna wróży powtórzenie sukcesu?

Samsung Galaxy S II wyposażony został w dotykowy ekran Super AMOLED 4,3 cala (480 x 800), oczywiście znajdziemy w nim także system Android 2.3 a także dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1200 MHz. Standardem jest już WiFi, aparat 8 Mpix z funkcją nagrywania filmów w jakości fullHD (1080p), Bluetooth, złącze micro USB, a do tego bardzo przyzwoita bateria 1650mAh pozwalająca na (do) 610 godzin pracy.

Zobacz także: Porównanie funkcji kopiuj – wklej na WP7, WM, iOS, Android OS, Symbian OS, Blackberry OS

Niewątpliwie jest to smartfon, na którego czekają fani Samsunga. Podczas przedsprzedaży w Korei Południowej Samsung Galaxy S II został zamówiony ponad 200 tysięcy razy, a podczas pierwszego tygodnia normalnej sprzedaży model ten znalazł kolejne 120 tysięcy klientów. Ten wynik mówi sam za siebie i z pewnością ma szanse powtórzyć wynik Samsunga Galaxy S, który został sprzedany w nakładzie większym niż 10 milionów słuchawek.

Ile kosztuje Samsung Galaxy S II w Polsce?

Cena za smartfon Samsung Galaxy S II w Polsce nie należy do najniższych, ale należy mieć na względzie, że oferuje je jedynie sieć sklepów Komputronik. Cena tego modelu to 2299zł – dla przypomnienia dodam, że poprzedni nowy model Samsunga Galaxy S kosztuje połowę tego.

Be Sociable, Share!