Nokia Marathon

Nokia Challenge to nowy konkurs Nokii we współpracy z Endomondo – twórcami aplikacji Endomondo Sports Tracker. Tym razem konkurs nie jest skierowany do deweloperów, ale do każdego kto ma ochotę trochę się poruszać i przy okazji wygrać Nokie C7.

Zobacz także: Pakiet 20 gier wartych 177zł teraz za darmo w Ovi Store

Zasady konkursu są banalne – im więcej się ruszasz, tym większa szansa na otrzymanie nagrody. Twoim zadaniem jest zainstalowanie aplikacji Endomondo Sports Tracker, którą możesz pobrać za darmo z Ovi Store (obsługuje zarówno nowe modele telefonów, jak i dużą część starszych słuchawek). Następnie musisz zapisywać swoje treningi w telefonie. Podczas treningów aplikacja określa Twoje spalone kalorie – za każde 1000 spalonych kalorii otrzymujesz 1 los, który weźmie udział w losowaniu jednego z trzech zestawów Nokii C7 i pulsometru Polar Bluetooth Wearlink LS-14.

Konkurs Nokia Challenge będzie trwał cały maj. Wyniki zostaną ogłoszone na Facebook’owym wall’u Nokia Polska. Na bieżąco możecie kontrolować na którym miejscu znajdujecie się w tabeli poprzez stronę Endomondo – na tej stronie także się zapiszecie i dowiecie się więcej szczegółów.

Polecam: Gazeta Wyborcza oraz Duży Kadr, jako aplikacja dla telefonów Nokia z Symbian^3 OS

Osobiście uważam, że pomysł na tego typu konkurs jest bardzo interesujący. Każdy z Nas lubi brać udział w rywalizacji, a dodatkowo może wygrać nagrodę. Sam bym się ruszył, gdyby nie ta pogoda – ale nie ma się co zniechęcać – niech przyświeca Wam powiedzenie – chcieć znaczy móc.

Be Sociable, Share!