Wyjadacze iPhone AppWyjadacze iPhone

Wyjadacze to aplikacja mająca pomóc w rozwoju portalu Wyjadacze.pl. Czym charakteryzuje się ten nowy portal społecznościowy? Skupia on wokół siebie ludzi, którzy dzielą się informacjami na temat przygotowanych potraw w wybranych lokalach na terenie całego kraju i na świecie. Wyjadacze odwiedzili już 428 restauracji i wykonali 1155 zdjęć potraw, które teraz możecie podziwiać na ekranie iPhone’a.

Zobacz także: NBA JAM na iPhone’a i iPad’a

Wydaje się więc oczywiste, że taki portal musiał dorobić się aplikacji mobilnej, gdzie w każdej chwili możemy sprawdzić, jak konkretne danie będzie wyglądało i jaka jest opinia na jego temat. Oczywiście należy mieć na względzie, że baza 428 restauracji szału nie czyni, ale sam projekt ma trochę ponad pół roku, a baza z dnia na dzień staje się coraz bogatsza.

Polecam: Aplikacja mobilna Banku Millennium na Androida i iOS

Co jednak najważniejsze to fakt, że aplikacja Wyjadacze jest darmowa – dostępna w App Store. Stworzono dwie wersje językowe – polską i angielską. Wymagania aplikacji są dosyć wygórowane – wymagany iOS 4.0. Aplikacja dostępna jest zarówo na iPhone’a, iPod’a Touch, jak i na iPad’a.

Be Sociable, Share!