Nokia Marathon

Nokia stała się sponsorem strategicznym XXI Biegu Konstytucji 3 Maja, który odbędzie się w przyszłym tygodniu w Warszawie. Jak zapowiadają organizatorzy w biegu ma wziąć udział ponad 2000 biegaczy, którzy do pokonania będą mieli trasę o długości 5 km.

Wraz z akcją promocyjną biegu Nokia zachęca także do wykorzystania aplikacja Endomondo Sports Tracker o której pisałem już wcześniej. Jest to specjalna aplikacja przeznaczona właśnie dla biegaczy, która rejestruje Twój bieg wraz z osiągami.

Zobacz także: Współpraca Nokii i Microsoftu przypieczętowana

Ponadto Nokia zachęca także do skorzystania z akcesoriów wspomagających komfort korzystania z telefonów podczas uprawiania sportów. Wyróżniającym się dodatkiem jest pas LS-14, który został dostosowany specjalnie do potrzeb ludzi żyjących aktywnie.

Nokia LS-14

Jeśli jesteście zainteresowani imprezą pod tytułem XXI Bieg Konstytucji 3 Maja to zapraszam Was 3 maja o godz. 11 na ulicę Myśliwiecką w Warszawie – dobra zabawa gwarantowana!

Poniżej znajduje się trasa biegu wraz z opisem miejsc, które mogą okazać się dla Was bardzo ważne podczas biegu (kliknij na grafikę, aby powiększyć).

Via

Be Sociable, Share!