Sony Ericsson Xperia Play Play mobile

Sony Ericsson Xperia Play, czyli telefon – konsola dostępny jest już w przedsprzedaży sieci komórkowej Play. Jaka jest jego cena i czy warto tego smartfony zakupić u operatora?

Zobacz także: Sony Ericsson Xperia Play – Android jest gotowy do gry!

Sony Ericsson Play to smartfon, który został opracowany w założeniu o projekt kultowej już konsoli PlayStation. Model ten ma spełniać zarówno funkcje czysto komunikacyjne (telefon, Internet itp.), jak i też posiada on dostęp do szeroko pojętej rozrywki z grami na czele.

Sony Ericsson Play wyposażony jest w system Android 2.3 Gingerbread oraz aparat 5 Mpix oraz przednią kamerę do video rozmów. Dodatkowo smartfon posiada wysuwaną klawiaturę z dedykowanymi przyciskami dla graczy.

Polecam: Fifa 10 uruchomiona na telefonie Sony Ericsson Xperia Play

Jaka jest cena smartfona Sony Ericsson Xperia Play?

Cena za telefon Sony Ericsson Play w sieci Play rozpoczyna się od 719zł w abonamencie All Inclusive MAX 145. Cennik operatora jest mocno uzależniony od doboru oferty przez klienta i tak w Stanie Darmowym 29 za telefon zapłacimy 1939zł (najwyższa cena), natomiast w Stanie Darmowym 129 już tylko 979zł. Poniżej znajduje się przybliżona oferta sieci Play i SE Xperia Play – więcej szczegółów uzyskacie odwiedzając salon operatora. Warto pamiętać jednak, że jest to przedsprzedaż i wysyłka telefonu nastąpi dopiero od 26 kwietnia.

Jak cennik wygląda u konkurencji?

Wydaje się, że operator sieci komórkowej Play nie w tym momencie wielu konkurentów – na samym Allegro są tylko 3 aukcje – cena rozpoczyna się od 1275zł (aukcja nadal trwa) po 1825zł i 2150 (Kup teraz). Według zestawienia porównywarki cen Nokaut – SE Play dostępny jest tylko w trzech sklepach (ceny od 2149zł do 2399zł). Ofertę przedsprzedaży zapewnia także oficjalny sklep Sony Ericsson’a – cena 2097zł (oferta promocyjna).

Tak więc wynika z tego, że oferta Play może być najlepszą alternatywą dla tych, którzy nie chcą w chwili wyboru telefonu wydawać większej gotówki.

Via

Be Sociable, Share!