Nokia X7

Prawdopodobnie już jutro (12 kwietnia) na konferencji prasowej Nokii w Londynie odbędzie się prezentacja nowych smartfonów tej firmy. Wśród nich z pewnością nie zabraknie Nokii X7, która została zaprezentowana na przedpremierowym video brytyjskiego operatora sieci komórkowej Three. Zobaczmy, jak przedstawia się Nokia X7?

Nokia X7 ma być wyposażona w bardzo wygodny ekran dotykowy 4 cale  AMOLED, na którym pisanie maili, smsów, wpisywanie kontaktów stanie się jeszcze łatwiejsze. Z nowości, jakie ma zaprezentować Nokia X7 to zaktualizowany interfejs użytkownika w systemie Symbian^3, na którym bazuje smartfon. Poprawiono zarówno szybkość UI, jak i jego funkcjonalność. Ponadto kolejną niespodzianką ma być całkowicie nowa przeglądarka internetowa, która działa 3 razy szybciej od starszej przeglądarki używanej przez Nokie.

Nokia X7 ma być wyposażona także w aparat 8 Mpix, który umożliwia nagrywanie filmów w jakości HD (720p), 16GB wbudowanej pamięci z możliwością rozszerzenia do 16GB oraz Bluetooth 3.0. Z pewnością pełną specyfikację poznamy w dniu jutrzejszym.

Via

Be Sociable, Share!