Nokia salon

Według anonimowego pracownika Nokia India jeszcze w tym roku, firma ta ma zaprezentować 12 nowych smart fonów. To jednak nie jest wszystko – kolejne 28 modeli telefonów Nokii także ma mieć swoją premierę w tym roku. Czy będzie wśród nich Nokia z Windows Phone 7?

40 nowych telefonów od Nokii jeszcze w tym roku to ambitny plan, nie mniej jednak jest on do zrealizowania. Nokia zapowiedziała sprzedaż miliona smart fonów z systemem Symbian w 2011 roku, dlatego też musi wydawać nowe modele by słowa te nie stały się tylko pustym planem marketingowym.

Zobacz także: Porównanie smartfonów: Nokia N8 vs Nokia E7

Obawa pojawia się w momencie gdy spojrzymy na wejście na rynek innych modeli Nokii – E7 (opóźniona), N8 (opóźniona). Dodatkowo całość nakręca fakt, że jeszcze w połowie marca media pisały o premierze 20 smartfonów Nokii w tym roku.

Pracownik Nokii nie zapomniał wspomnieć także o pierwszym smartfonie z systemem Windows Phone 7. Według jego informacji, taka słuchawka pojawi się jeszcze w tym roku w Indiach, gdzie procent użytkowników telefonów komórkowych stale rośnie, a Nokia jest tam producentem numer jeden.

Be Sociable, Share!