Nokia E6 leaks photo

Nokia E6 to najnowszy smartfon Nokii, który nieoficjalnie został zaprezentowany w sieci. Znany jest nie tylko wygląd tego modelu ze zdjęć ale także z video. Wiemy także jaka jest specyfikacja Nokii E6, nie wiadomo tylko kiedy nastąpi oficjalna premiera tego modelu?

Zobacz także: Porównanie smartfonów: Nokia N8 vs Nokia E7

Nokia E6 należy do linii smartfonów Touch & Type – posiada mały, dotykowy wyświetlacz 2,6 cala, który połączony jest ze standardową klawiaturą QWERTY. Pomimo tego, że ekran 2,6 cala jest zbyt mały by przekształcać ją na dotykowy, Nokia wyszła z założenia, że taki manewr będzie musiał przynieść sukces młodszemu bratu Nokii E7.

Ponadto Nokia E6 będzie wyposażona w aparat 8 Mpix (podobnie, jak Nokia E7), który będzie miał oczywiście możliwość nagrywania filmów w jakości HD. Na pokładzie telefonu zainstalowany będzie system Symbian^3 – najwidoczniej Nokia już na dobre odchodzi od S60v5. Nie będzie za to portu HDMI, który obecny jest w modelach S^3. Znajdziemy za to port USB oraz wyjście słuchawkowe Jack 3,5mm.

Polecam: Na tylnym siedzeniu – nowa reklama Nokii C7

Poniżej możecie zobaczyć Nokie E6 na filmikach video. Niestety ich jakość bardziej odstrasza niż zachęca do oglądania – pomimo tego – zapraszam.

Via

Be Sociable, Share!