Speeq iPhone App

Speeq to polska aplikacja na iPhone’a do nauki języka angielskiego. Jest ona bardzo rozbudowana, a nauka z wykorzystaniem takiej aplikacji powinna być rzeczywiście prostsza. Speeq dostępny jest zarówno na iPhone’a, iPod’a Touch, jak i iPad’a – w wersji darmowej i płatnej.

Polecam: Pimp Your Screen – odpicuj swój wyświetlacz

Aplikacja na dniach pojawiła się w App Store, a już zajmuje pierwsze miejsce w kategorii edukacja. Jak podkreślają twórcy aplikacji, wśród najważniejszych cech płatnej wersji Speeq można wymienić:

– 4800 kart ze słownictwem na 4 poziomach zaawansowania- razem blisko 10’000 słów i fraz tj. 20’000 nagrań profesjonalnych lektorów native

– unikalne tryby zapamiętywania i pisania

– każde uczone słowo posiada frazę ułatwiającą jego przyswojenie

– algorytm automatycznie serwujący powtórki zgodnie z krzywą zapamiętywania

– ciekawy tryb wymiany między użytkownikami tzw. „kotwic pamięciowych”, opartych na mnemotechnice pozwalającej na zwielokrotnienie szybkości pracy naszej pamięci w trakcie nauki.

Płatna wersja Speeq kosztuje 10$ i zajmuje 155 MB – link do sklepu.

Speeq App

Twórca aplikacji, firmy Linnova i Softical, przygotowały także darmową wersję aplikacji Speeq, która ma przekonać potencjalnych nabywców do zakupu płatnej wersji. Speeq Free posiada 160 kart, tj. 320 słów i fraz na każdym z poziomów oraz dodatkowo 110 kart z czasownikami nieregularnymi. Tworzy to kompilację ponad 650 słówek i fraz oraz ponad 1000 nagrań dźwiękowych.

Speeq Free zajmuje 14,8 MB i pobierzecie ją z App Storelink.

Speeq iPhone Speeq iphone app

Be Sociable, Share!