Steve Jobs

Po katastrofie w Japonii, która wydarzyła się w zeszłym tygodniu, Steve Jobs – CEO Apple przesłał list do swojego zespołu w Japonii. E-mail został opublikowany wczoraj przez japońską stronę technologiczną Chihouban.com. Steve piszę między innymi o wsparciu dla pracowników i ich rodzin, ale to nie wszystko.

Na samym początku tego patetycznego listu CEO Apple piszę, że katastrofa ta dotknęła nas wszystkich. Nasze serca łączą się z wami i waszymi rodzinami, a także z wszystkimi rodakami, których dotknęła ta katastrofa.

Zobacz także: Apple opóźnia premierę iPad’a 2 w Japonii

W dalszej części listu Steve Jobs oferuje pomoc, która do końca nie została sprecyzowana. Pod koniec powtarza po raz drugi, że nasze serca łączą się z Wami w tym niewyobrażalnym kryzysie. Na samym końcu Jobs prosi o zachowanie bezpieczeństwa.

To Our Team in Japan,

We have all been following the unfolding disaster in Japan. Our hearts go out to you and your families, as well as all of your countrymen who have been touched by this tragedy.

If you need time or resources to visit or care for your families, please see HR and we will help you. If you are aware of any supplies that are needed, please also tell HR and we will do what we can to arrange delivery.

Again, our hearts go out to you during this unimaginable crisis.

Please stay safe.

Steve and the entire Executive Team

To bardzo szlachetny gest ze strony Apple. Oczywiście można się dopatrywać tutaj celów ekonomicznych – 5% dochodów Apple pochodzi z Japonii. Nie mniej jednak warto docenić chęć pomocy i wsparcia jednej z największych firm technologicznych na świecie na rzecz poszkodowanych Japończyków.

Via

Be Sociable, Share!